S prácou Atin Studia sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme ich flexibilitu, rýchlosť, kvalitu práce a prístup. Rozhodne sa ešte na Atin Studio v budúcnosti obrátime.

Viera & KatarinaBohemian Works

Kluci jsou vstřícní a není pro ně v produktové fotografii nic problém. Ačkoliv měli z počátku respekt z průhledných pláštěnek ve fitting shot, tak se s tím poprali bezvadně. Dostala mě jejich hláška „Koukneme se, jak to dělá konkurence a uděláme to lépe!“.

Olga StarostováDeston Praha
Petr Andrýsek

Perfektní fotky produktů jsou základ pro prezentaci ať už v offline prostředí či na internetu. Atin studio jsou profíci na svém místě a umí zvýraznit na fotkách všechny přednosti designu Vašich produktů. S jejich prací a postprodukcí jsme byli nad míru spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Thank you for the hard job you did working on the photos and manipulations for our two catalogues for 2014. We appreciate your dedication and flexibility.

Allan ChristiansenBath Deluxe
Antonín Smělý

Jen ze zvědavosti jsem požádal o kalkulaci a cena za tak kvalitní službu mě potěšila. A dnes je z toho dlouhodobá spolupráce, díky kluci.

Antonín SmělýZEW.cz

Použití kvalitní produktové fotografie dokáže v návštěvníkovi vyvolat pozitivní emoce a přispět tím tak například k zakoupení produktu nebo ke zlepšení mínění o značce. Velká "produktovka" navíc přidá dané webové stránce na osobitosti a stane se hlavním vizuálním elementem, který nastaví celkovou atmosféru webu. Hlavní úskalí spočívá v jejich datové velikosti a snížení výkonu stránky, je tedy nutné provést jejich důkladnou optimalizaci.

Pavel HůzaUX designer
Antonín Smělý

Kluci z atin studia oslovili náš team ZEW v rámci nápaditého projektu Your Stuff, Our Skills ohledně produktové fotografie. Byl to jeden z kroků, které jsme v našich začátcích udělali a prokázal se jako správný. Odhodlání, přizpůsobivost, nemalé zkušenosti v oboru produktové fotografie a rychlé dodání výsledku podle našich specifických požadavků, které dřevěné brýle bezpochyby potřebují. To vše nasazuje laťku produktové fotografie hodně vysoko, atin je nový standart.

Antonín SmělýZEW

Atin studio nám dlouhodobě zajišťuje fotodokumentaci pro náš designový ateliér. Jedná se o produktové fotky kožených kabelek i aranžované fotky s modelkou pro naše webové stránky, veškeré naše tištěné materiály a PR aktivity, včetně fotoreportáží z módních přehlídek. Se službami studia jsme spokojeni, jak ohledně kvality dodaných materiálů, tak spolehlivosti v dodržování termínů realizací jednotlivých zakázek.

Olina FrancováFranco Arazzi

Atin Studio má vždy zaostřeno na profesionální a kreativní zpracování fotek v rekordním čase.