Your staff, our skills (YSOS) je projekt, ve kterém podporujeme začínající subjekty na českém internetu. Ať už jde o nový produkt, službu nebo třeba aplikaci. Jednou za čas se objeví projekt, který je zajímavý, moderní a má velký potenciál, ale u kterého vizuální prezentace pokulhává nebo zcela chybí. Něco takového může úžasný projekt hned v začátcích potopit a nás to jednoduše štve. Proto takové projekty vyhledáváme a podporujeme tím nejlepším, co umíme, kvalitní fotografií.

YSOS klientovi zdarma nafotíme sérii produktových a image fotografií a pomůžeme mu tak lépe vykročit do světa podnikání. Také mu ale poradíme jak své produkty, skrze naše fotografie, nejlépe prezentovat. Tedy tak, aby měly co nejlepší vliv na chování zákazníka.

Do projektu YSOS nelze volně vstoupit, sami si vybereme komu a v jakém rozsahu se budeme věnovat. Avšak budeme vděční, pokud nám dalšího šťastlivce pomůžete najít. Své tipy a doporučení posílejte na info@atinstudio.cz nebo na náš facebook profil, díky.

Kluci z atin studia oslovili náš team ZEW v rámci nápaditého projektu Your Stuff, Our Skills ohledně produktové fotografie. Byl to jeden z kroků, které jsme v našich začátcích udělali a prokázal se jako správný. Odhodlání, přizpůsobivost, nemalé zkušenosti v oboru produktové fotografie a rychlé dodání výsledku podle našich specifických požadavků, které dřevěné brýle bezpochyby potřebují. To vše nasazuje laťku produktové fotografie hodně vysoko, atin je nový standart.

Antonín Smělý
Antonín SmělýZEW

zobrazit fotografie

YSOS #1 | ZEW.cz - Dřevěné brýle