Thank you for the hard job you did working on the photos and manipulations for our two catalogues for 2014. We appreciate your dedication and flexibility.

more ..

Allan ChristiansenBath Deluxe
Antonín Smělý

Kluci z atin studia oslovili náš team ZEW v rámci nápaditého projektu Your Stuff, Our Skills ohledně produktové fotografie. Byl to jeden z kroků, které jsme v našich začátcích udělali a prokázal se jako správný. Odhodlání, přizpůsobivost, nemalé zkušenosti v oboru produktové fotografie a rychlé dodání výsledku podle našich specifických požadavků, které dřevěné brýle bezpochyby potřebují. To vše nasazuje laťku produktové fotografie hodně vysoko, atin je nový standart. more ..

Antonín SmělýZEW

Atin studio nám dlouhodobě zajišťuje fotodokumentaci pro náš designový ateliér. Jedná se o produktové fotky kožených kabelek i aranžované fotky s modelkou pro naše webové stránky, veškeré naše tištěné materiály a PR aktivity, včetně fotoreportáží z módních přehlídek. Se službami studia jsme spokojeni, jak ohledně kvality dodaných materiálů, tak spolehlivosti v dodržování termínů realizací jednotlivých zakázek.

more ..

Olina FrancováFranco Arazzi

Atin Studio má vždy zaostřeno na profesionální a kreativní zpracování fotek v rekordním čase.

more ..