Specializace

Zaměřujeme se výhradně na produktovou fotografii. Tato úzká specializace klientům zaručuje profesionální a odborný přístup.

Odevzdání zakázky

Po dokončení projektu odevzdáváme hotové fotografie přes cloudové uložiště. Už žádné reklamy a omezený čas pro vyzvednutí dat.

Formát PSD

K hotové zakázce jsme schopni přiložit fotografie v grafickém formátu PSD pro případné pozdější úpravy či zásahy do fotografie.

Záloha zakázek

Všechny hotové zakázky zálohujeme minimálně jeden rok. Pokud data ztratíte, jsme schopni je zpětně dohledat a předat online či na DVD.

Postprodukce

Každá naše fotografie projde procesem postprodukce tj. základní či pokročilá retuš, vykrytí nebo výměna pozadí a optimalizace pro konečné využití.

Práva k fotografiím

K fotografiím poskytujeme výhradní licenci, tedy majetkové právo k volnému využití daných fotografií klientem. Už žadné pokuty za porušení autorských zákonů.

Vyzvednutí produktů

Produkty určené k focení si vyzvedne náš kurýr nebo je můžete odeslat dopravcem k nám do studia. Nabízíme také možnost osobního předání v Praze.

Předávací protokol

Při přebíraní produktů určených k focení vždy vytváříme předávací protokol pro daný typ a počet produktů, tím je zaručena maximální péče o ně.